Ewa Michalska - Kancelaria Progres

Ewa Michalska

Ewa Michalska, lub Madame Progrès.

Prezes Zarządu, Doradca Podatkowy, Zastępca Przewodniczącego Krajowej Izby Doradców Podatkowych Oddziału Zachodniopomorskiego,  Księgowa bilansowa z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, analityk finansowy, szkoleniowiec i doradca z zakresu prawa podatkowego, gospodarczego, prowadzenia działalności gospodarczej we wszystkich formach organizacyjnych. Wykonuje audyty przedsiębiorstw, reorganizacje, modelowanie i przekształcenia. Specjalność : przekształcenia przedsiębiorstw, łączenie i podziały, oraz wycena przedsiębiorstw. Posiada doświadczenie w sukcesji przedsiębiorstw rodzinnych, jest dyplomowanym zarządcą sukcesyjnym. Doradza przedsiębiorstwom międzynarodowym i wielooddziałowym.

Trudno na jednym oddechu wymienić wszystkie kompetencje i zakres działań Ewy. Jej zdeterminowane spojrzenie wiele mówi o jej osobowości- ma duszę odkrywcy nowych lądów, połączoną z pragnieniem działania. W sercu zainteresowań Ewy jest budowanie pomostów i rozwój przedsiębiorczości na arenie europejskiej. Obecna i aktywna na polu lokalnym, sięga poza znane horyzonty, aby w pełni rozwijać się i osiągać swoje cele. Ewa chce być odzwierciedleniem nowej ekonomii : solidarnej i twórczej. Zawodowo głodna wyzwań i ciekawa jutra, a w duszy wielbicielka sztuki i piękna.

Prezes Zarządu, DORADCA PODATKOWY numer wpisu 10821, świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów numer 32427/02 na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych.